Онлайн-семінар-зустріч студентів кафедри туризму з незалежним фінансовим консультантом

05.11.2020 | 13:53

3 листопада 2020 р. відбулась зустріч, організована доцентом кафедри туризму Біланюк Ольгою Петрівною, студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» в межах предмету «Економіка підприємства» з незалежним фінансовим консультантом, керівником проекту «Навігатор до фінансової свободи», президентом громадської організації «Міжнародна спілка незалежних фінансових консультантів» Галиною Тритяк. В межах зустрічі були обговорені питання фінансової грамотності, раціональності фінансових рішень, руху коштів. До  онлайн-зустрічі були долучені більше 50 студентів.

Колектив кафедри туризму та Ольга Петрівна Біланюк, зокрема,  дякують Галині Тритяк за прекрасний ознайомчий семінар-зустріч, за мотивацію та донесення азів фінансової грамотності! А також дякуємо  всім студентам за активність та роботу під час онлайн-заняття!