Студентка групи ГРФУ-21с Марія-Оксана Кіт взяла участь в міжнародній літній школі в межах програми академічної мобільності з Лодзькою політехнікою (Республіка Польща)

18.07.2023 | 11:12

8–14 липня 2023 р. студентка групи ГРФУ-21 Марія-Оксана Кіт, що навчається за освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, побувала у Польщі в університеті “Лодзька політехніка” (Łódź University of Technology) в місті Лодзь.
Вона стала учасницею програми з короткострокової академічної мобільності, що реалізується в межах проєкту “Солідарні з Україною”, який фінансує польська Національна агенція академічних обмінів (NAWA).
Ця програма передбачала зустріч зі студентами й працівниками Лодзької політехніки, налагодження дружніх контактів, а також участь в міжнародному освітньому заході – “Літній школі цілей сталого розвитку й емоційного інтелекту”, що відбулася на університетській вітрильній базі “Роганти” в м. Гіжицько у Вармінсько-Мазурському воєводстві.