Міжнародне стажування з трансферу технологій GUTT.INUP у рамках проекту DAAD «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій»

13.06.2022 | 21:44

Доцент кафедри туризму Ореста Юріївна Бордун, перебуваючи на міжнародному стажуванні з трансферу технологій GUTT.INUP у рамках проекту DAAD «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій» у Вюрцбурському університеті Юліаса Максиміліана у Німеччині відчуває надзвичайну підтримку баварців у боротьбі українського народу за власну свободу.
Надзвичайно приємно бачити, що на кожній урядовій будівлі український прапор висить поруч з німецьким та баварськими прапорами. Такі жести з боку німецького уряду дуже надихають і зміцнюють бойовий дух українців – незламної нації для яких свобода і воля понад усе. А значить скоро буде ПЕРЕМОГА!
Також Бордун Ореста Юріївна відвідала могилу Степана Бандери у Мюнхені.
Пишаємося науковими здобутками Орести Юріївни і бажаємо нових цікавих стажувань.