21 липня 2021 р. відбулося обговорення основних векторів розвитку водного туризму в регіоні

23.07.2021 | 11:16

21 липня 2021 р. у рамках круглого столу делегацією кафедри туризму (до складу якої ввійшли: доц. Гамкало М.З., доц. Романів П.В., ас. Малюга Л.А., ас. Завадовський Т.Б., ст. лаб. Пшик О.М., доц. Білоус С.В. ) спільно з головою Червоноградської райради Андрієм Порицьким було обговорено основні вектори розвитку водного туризму в регіоні, необхідність ознакування водних маршрутів та можливостей налагодження співпраці по укладенню договорів для проведення навчальних практик студентів.
Червоноградською районною радою була презентована подяка географічному факультету , а також вручено грамоти Гамкалу М. З., Романіву П.В. та студентам кафедри Назару Кречківському, Христині Шпак, Зоряні Дрьомовій, Софії Парійчук за допомогу та активну участь у Транскордонному проекті «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів».
В рамках заходу здійснено сплав на байдарках відрізком Західного Бугу, де викладацький склад мав можливість дослідити наявний стан водних маршрутів, проблеми забрудненості та відсутності необхідної інфраструктури, розробити свої пропозиції для стратегічного розвитку водного туризму в регіоні.