Екоосвітна весна на географічному продовжується!

26.03.2019 | 13:26
Екоосвітна весна на географічному продовжується!
Побутові відходи це не лише те, що ми виносимо у сміттєві контейнери поблизу дому, але й комунальні рідкі стоки з ванн, туалетів, кухні. Куди вони діваються і як їх очищують ??? Що корисного можна вилучити із старих ламп? А з харчових відходів ? Цікаво? Гайда з нами на екскурсію!
29 березня 2019р., у п’ятницю відбудеться екскурсія на
– очисні споруди м. Львова та
– підприємство з переробки ртутьвмісних побутових відходів (використаних енергоощадних та люмінесцентних ламп). До речі, якщо такі у Вас є – приносьте.
– проект «Органіко» у Малих Грибовичах з дослідження переробки біологічних відходів міст.

Виїзд о 9.30 від географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Дорошенка, 41.
Запис на екскурсію – Ірина Койнова, тел. 067 679 45 44.