Дністровський географічний стаціонар приймає студентів напрямку “Географія” під час проходження геоморфологічного розділу комплексної фізико-економіко-географічної практики

05.07.2019 | 11:04

Впродовж чотирьох днів студенти продовжували досліджувати околиці стаціонару та смт. Єзупіль. Молоді дослідники вивчали рельєф території, його морфологію, генезу та вік. Керування практикою здійснювали викладачі кафедри геоморфології і палеогеографії доц. Роман Гнатюк, доц.Оксана Колтун, доц. Андрій Яцишин та доц. Мирослав Іваник. Студенти спробували поєднати минулорічні геологічні дослідження з теперішніми геоморфологічними, та скласти повну картину розвитку території. Географічна практика – незабутній період у житті кожного студента-географа, який залишає неймовірні враження про період навчання на факультеті.