21-22 вересня 2023 р. професор Марта Мальська взяла участь у роботі ХVІІ українсько-польської конференції “Українсько-польське стратегічне партнерство під час війни та перспективи міжнародного діалогу”

25.09.2023 | 16:10
Завідувачка кафедри туризму ЛНУ ім. І Франка, професор Марта Мальська взяла участь у роботі ХVІІ українсько-польської конференції “Українсько-польське стратегічне партнерство під час війни та перспективи міжнародного діалогу”, яка проходила 21-22 вересня 2023 року у м. Яремче.
Учасники конференції Надзвичайні і Повноважні посли України та Польщі, представники українських та польських університетів, громадські діячі та журналісти обговорили питання сучасних відносин України та Польщі, військової допомоги Польщі та Заходу для України, а також виклики, перспективи та напрями післявоєнної відбудови та перебудови України.