8 червня 2022 року відбулися збори трудового колективу кафедри туризму

08.06.2022 | 23:20

У середу, 8 червня 2022 року, відбулися збори трудового колективу кафедри туризму, на яких було заслухано звіт докторки економічних наук професорки, претендентки на посаду завідувачки кафедри туризму Марти Пилипівни Мальської.
Марта Пилипівна гідно представила динамічний науковий шлях кафедри туризму у період 2017-2022 років, а також означила стратегії розвитку та вектори модернізації кафедри туризму.
Водночас, колектив кафедри заслухав звіти претендентів на посади доцентів Монастирського В. Р., Манька А. М. та Грицишин А. Т.
Також на зборах трудового колективу виступив декан географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка доцент В. І. Біланюк. Володимир Іванович висловив слушні пропозиції щодо стратегії розвитку кафедри.
Трудовий колектив шляхом таємного голосування одноголосно підтримав кандидатуру М. П. Мальської на посаду завідувачки, а також кандидатури Монастирського В. Р., Манька А. М. та Грицишин А. Т. на посаду доцентів.