22 жовтня 2019 р. відбулася навчальна екскурсія з метою закріплення набутих знань з курсу “Геоморфологія”.

22.10.2019 | 14:33

В ній взяли участь студенти другого і четвертого курсу спеціальностей “Географія”, “Науки про Землю”, “Середня освіта”. В ході екскурсії студенти знайомилися з процесами вивітрювання та денудації на поверхнях пісковиків біля г. Соколівець (цікава скеля “Карпатський сфінкс”) та на Урицьких скелях; з русловими процесами і формами рік Стрия й Опору; антропогенними формами і процесами у Миколаївському кар’єрі будівельних матеріалів. У подорожі взяли участь 40 осіб. Навчальна екскурсія допомогла студентам краще засвоїти поняття і терміни геоморфології, а також зрозуміти різницю у видах сучасних геоморфологічних процесів.