19.02.2020 | 13:32

19 лютого 2020 року відбулися звітно-виборні збори профспілкової організації працівників географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Участь у зборах взяли 73 особи.

Головував на зборах декан географічного факультету, доцент кафедри фізичної географії Володимир Біланюк. Ґрунтовний звіт про основні здобутки та досягнення профспілкової організації, фінансово-господарську діяльність та спортивно-оздоровчу роботу презентував присутнім голова профспілки, доцент кафедри економічної і соціальної географії Ярослав Івах. Звіт голови профспілкової організації працівників географічного факультету за 2015-2020 рр. затвердили одноголосно, а роботу Ярослава Євгеновича на посаді визнали задовільною.

Одноголосним рішенням зборів Ярослава Іваха обрали головою профспілкової організації географічного факультету на наступний термін, відтак він і надалі представлятиме географічний факультет у профкомі працівників Університету.

Відповідно до порядку денного, серед членів профспілки географічного факультету обрали делегатів на ХХI звітно-виборну конференцію Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Джерело: https://profkom.lnu.edu.ua/archives/3434

Автор Юлія Гриценко