17 грудня 2020 року відбудеться Всеукраїнський науковий семінар «Суспільна географія та картографія: наукова спадщина та сучасні українознавчі студії», присвячений В. Кубійовичу

12.11.2020 | 12:30

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського наукового онлайн-семінару з участю закордонних учених «Суспільна географія та картографія: наукова спадщина та сучасні українознавчі студії», присвяченого 120-літтю від народження професора Володимира Кубійовича (1900–1985) – ученого-географа, картографа, енциклопедиста.

Семінар планується провести 17 грудня 2020 р. (кафедра економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка). Матеріали будуть видані в авторській редакції до початку роботи семінару.

Робочі мови наукового семінару: українська, англійська.

Перше інформаційне повідомлення

Шаблон для оформлення статті