Українсько-польська конференція з туризму в метрополіях

27.11.2019 | 12:21

20-21 листопада 2019 року у Познані (Республіка Польща) відбулась міжнародна конференція «Туризм і рекреація в метрополіях – проблеми і виклики». Її співорганізаторами виступили Вища банківська школа у Познані (факультет бізнесу і фінансів) та Львівський національний університет імені Івана Франка (географічний факультет).

На конференції українські учасники були представлені викладачами кафедри туризму і географії України географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та кафедри країнознавства і туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вони представили доповіді, присвячені поблемам розвитку міського і приміського туризму в агломераціях Львова і Києва. Польські науковці представили доповіді, пов’язані з міським туризмом у містах Краків, Вроцлав, Познань. За участю представників польської і української сторін відбувся круглий стіл щодо подальшої співпраці у тематиці туризму в агломераціях на території країн Центрально-Східної Європи.