Студенти-географи провели акцію з посадження саджанців ялини європейської

07.06.2017 | 15:10

У рамках Другого Всеукраїнського конгресу студентів-географів, який відбувався з 28 квітня по 3 травня на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та на Чорногірському географічному стаціонарі у смт. Ворохта, спільно з Говерлянським відділенням Карпатського НПП проведено акцію з посадження саджанців ялини європейської. Кожен учасник посадив своє дерево в урочищі Бабина Яма. Таким чином, окрім наукового внеску у вирішення актуальних проблем Карпатського НПП, під час проведення конгресу зроблено маленький крок до відновлення та збереження основного багатства Карпат.

Організатори та учасники Конгресу дякують головному лісничому Говерлянського ПОНДВ Карпатського НПП Максим’юку Василю Петровичу за надані саджанці та спільну роботу.