Пройшов 8-ий турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

18.11.2016 | 13:00

15 листопада 2016 року восьмий раз на географічному факультеті пройшов турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?” В змаганні взяли участь шістнадцять команд. Таким чином було побито рекорд з кількості команд, який було встановлено під час першої гри 28.11.2012 року – 15 команд.
Відкрив турнір декан географічного факультету В. Біланюк. Також відвідав гру заступник декана В. Монастирський. Ведучим гри був Андрій Зубик, який разом зі своєю командою “Кандидати” був автором пакету питань.
У ході безкомпромісної та непоступливої боротьби переможцями стала команда “Майже гладіолуси” – капітан Ірина Вовк. Друге місце зайняли минулорічні чемпіони – команда “0,7” (капітан Роман Красько). Замкнули трійку переможців команда “9 паралель” на чолі з Андрієм Королишиним.
Щиро вдячні всім учасникам за чудову та напружену гру. Окрема подяка всім організаторам, які доклали чималих зусиль, щоб провести гру, дівчаткам-ластівкам Ірі та Уляні а також усім, хто допомагав у проведенні.