“Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат і прилеглих територій”. Збірник наукових праць

Друкується за ухвалою Вченої Ради

Львівського національного університету імені Івана Франка

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації cерія КВ № 21708-11608Р від 2.11.2015

Проблеми геоморфології  і  палеогеографії  Українських Карпат  і  прилеглих територій

Збірник 2019 р.
Збірник 2018 р.
Збірник 2017 р.
Збірник 2016 р.
Збірник 2014 р.
Збірник 2006 р.
Збірник 2004 р.

Збірник наукових праць містить статті з проблем структурної, флювіальної, природоохоронної, антропогенної та екологічної геоморфології Українських Карпат і прилеглих територій.

The collected scientific paperscontains articles on the problems of structural, fluvial, environmental, anthropogenic and ecological geomorphology of the Ukrainian Carpathians and adjacent territories.

Редакційна колегія:

канд. геогр. наук, доц. І. Круглов (головний редактор, Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р геогр. наук, проф. Л. Дубіс (заступник головного редактора, Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); канд. геогр. наук, проф. Я. Кравчук (заступник головного редактора, Львівський нац. ун-т ім. І.Франка); канд. геогр. наук, доц. Г. Байрак (секретар, Львівський нац. ун-т ім. І. Франка);  д-р геол.-мін. наук О. Адаменко (Івано-Франківський нац. технічний ун-т нафти і газу); канд. геогр. наук, доц.В. Біланюк (Львівський  нац. ун-т ім. І. Франка); канд. геол.-мін. наук, проф. А. Богуцький (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р геогр. наук, проф. С. Бортник (Київський нац. ун-т ім. Т. Шевченка); д-р геогр. наук, проф. В. Гаськевич (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р габіл., проф. П. Зелінський (Ун-т Марії Кюрі-Склодовської, Люблін, Польща); д-р геогр. наук, доц. Є. Іванов (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р геогр. наук, проф.І. Ковальчук (Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України); д-р габіл., проф. К. Кшемень (Ягеллонський ун-т, Краків, Польща); д-р габіл., проф. М. Ланчонт (Ун-т Марії Кюрі-Склодовської, Люблін, Польща); д-р геогр. наук, проф. А. Мельник (Львівський нац. ун-т ім. І.Франка); канд. геогр. наук, доц. А. Михнович (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р геогр. наук, проф. В. Палієнко (Інститут географії НАНУ); д-р геогр. наук, проф. С. Позняк (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка); д-р геогр. наук, проф. В. Стецюк (Київський  нац. ун-т ім. Т. Шевченка); канд. геогр. наук, доц. Т. Ямелинець (Львівський нац. ун-т ім. І. Франка).

Адреса  редакційної колегії:

Львівський національний університет імені Івана Франка, географічний  факультет,

вул.  Дорошенка  41, Львів,  Україна,  79000

Тел.  +38 (032) 239  45  98,

e-mail: problemy.geomorf@gmail.com

Editorial  office  address:

Ivan Franko National University of  Lviv,  faculty of Geography,

Doroshenka  Str.  41,   Lviv,  Ukraine,  79000

Tel. +38 (032) 239 45 98,

e-mail: problemy.geomorf@gmail.com

DOI: http://dx.doi.org/10.30970/gpc.2018.08

Вимоги до оформлення статей у збірник “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат і прилеглих територій”