Практика каф. т-му “Організація та технологія діяльності туристичних підприємств”

В рамках навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств» 6 липня 2018 р. у офісі міжнародного туристичного оператора «Mouzenidis Travel» було проведено семінар-презентацію з організації туристичного обслуговування для студентів академічних груп ГРТ-21, ГРТ-22 (керівники груп – доц. Паньків Н.М., доц. Пандяк І.Г., ас. Біланюк О.П., ас. Масюк Ю.О.). Директор львівської філії розповіла про специфіку діяльності «Mouzenidis Travel». Під час презентації студентів та викладачів було ознайомлено із діяльністю міжнародного туроператора «Mouzenidis Travel», який орієнтується на Грецію, а також займається такими туристичними напрямками як Італія, Болгарія, Грузія, Вірменія, Азербайджан.

В рамках навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств» студенти груп ГРТ-22, ГРТ-23 (керівники груп – доц. Пандяк І.Г., ас. Масюк Ю.О., доц. Ховалко А.Б., ас. Ярмолович В.В.) 10 липня 2018 р. відвідали туристичну фірму «Misto.Travel».

«Misto.Travel» – першопрохідці онлайн-продажу туристичних пакетів в Україні. Дана фірма-турагент працює на ринку трохи більше двох років, на сьогодні налічує 12 працівників. Для українських туристичних підприємств динамічне пакетування, яке пропонує компанія «Misto.Travel» – це системні технологічні рішення, які можуть забезпечувати конкурентоспроможність з міжнародними інтернет-ресурсами турпослуг, які охоплюють вітчизняний ринок. Запровадження  такої технології дозволить підвищити продуктивність праці працівників та ефективність діяльності компанії, оптимізувати та автоматизувати бізнес-процеси, впровадити нові стандарти обслуговування.

В рамках навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств» студенти груп ГРТ-22, ГРТ-23 (керівники груп – доц. Пандяк І.Г., ас. Масюк Ю.О., доц. Ховалко А.Б., ас. Ярмолович В.В.) 11 липня 2018 р. відвідали туристичні фірми «КийАвіаВест»та «Трайдент».

«Трайдент Консалтінг та Інвестиції» – львівський туроператор та турагент, який працює на ринку 21 рік. Турпідприємство проводить політику співпраці лише з надійними партнерами в сфері туризму, банківських послуг, страхування. Менеджери «Трайденту» намагається дотримуватися кращих стандартів ведення бізнесу, про що свідчать сформований багаторічний імідж компанії, а також численні подяки та дипломи від таких партнерів як «Coral Travel», «Tur Tez», «Tez Tour», «Join Up», «Anex Tour» та ін. Турпідприємство продає туристичні пакети в усі провідні туристичні країни світу, а також спеціалізуться на таких напрямках як Австрія, Болгарія, Хорватія, Домініканська Республіка, Маврикій, Мальдівські, Сейшельські, Канарськіострови, Мексика, Танзанія, Греція, Італія, Індія, Шрі-Ланка, Ізраїльтаін. Директор компаніїознайомиластудентівтавикладачівізвідділамикомпанії (відділ авіаквитків, відділом бронювання, відділом в’їзного туризму, бекофісом та ін.), розповіла про особливості роботи із системою бронювання «Amadeus», охарактеризувала основні вимоги, що висуваються до менеджерів туристичного бізнесу.

В рамках навчальної практики «Організація та технологія діяльності туристичних підприємств» студенти груп ГРТ-22, ГРТ-23 (керівники груп – доц. Пандяк І.Г., ас. Масюк Ю.О., доц. Ховалко А.Б., ас. Ярмолович В.В.) 10 липня 2018 р. відвідали туристичну фірму «КийАвіаВест».

«КийАвіаВест» надає послуги із в’їзного та виїзного туризму, екскурсійний супровід по Україні, автобусні тури по Європі, послуги авіаперевезення, а також послуги навчання закордоном та транспортні послуги.

При компанії діють ліцензовані курси Центру «Мандри Плюс», випускники яких отримують ліцензії гідів-екскурсоводів. На сьогодні дані курси закінчили чимало випускників кафедри туризму, і серед них є також і викладачі кафедри.