Зустріч завідувача кафедри туризму із делегацією Республіки Узбекистан

05.11.2018 | 12:58

2 листопада 2018 р. представники Львівського національного університету ім. І. Франка зустрілися із першим заступником хокіма Самаркандської області Республіки Узбекистан Шункором Худайбердієвом та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Хабібуллаєвичем Абдуалієвим. Переговори щодо налагодження підготовки спеціалістів у галузі туризму, готельної і ресторанної справи у Львівському національному університеті імені Івана Франка вели декан факультету міжнародних відносин проф. Мальський М.З., завідувач кафедри туризму географічного факультету проф. Мальська М.П., а також начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Табака Н.М. У межах зустрічі сторони порушили питання створення на теренах Львівщини Інституту туризму, де змогли б навчатися і студенти з Республіки Узбекистан. Делегація гостей з Узбекистану відзначили високий рівень організації ХVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина – хаб можливостей», а також відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки.