Зустріч з керівником туристичної фірми «Відвідай»

06.10.2025 | 11:30

Цього тижня випала щаслива нагода зустрічі з керівником туристичної фірми «Відвідай» – одного з лідерів внутрішнього туризму України.
Директор цього туроператора Губіліт Ігор Васильович провів 1,5-годинну розмову зі студентами першого і третього курсів спеціальності «Туризм і рекреація».
В доступній формі він розповів про свою власну кар’єру в туризмі, про складнощі та виклики у туроператорській діяльності у воєнний період.
Особливу увагу Ігор Губіліт звернув на діяльність своєї турфірми «Відвідай», яка у 2021 і 2022 роках була визнана найкращим туроператором України. В нелегкий для туризму час цей туроператор демонструє значну динамічну стійкість – команда фірми налічує 40 постійних працівників і ще 20 періодично залучених до діяльності турфірми, 50 тис. обслужених туристів на рік та широкий спектр пропозицій (понад 300 турів). При турфірмі функціонує центр підготовки екскурсоводів та працівників, що готує якісних фахівців для обслуговування туристів.

Ігор Губіліт запросив студентів кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка для проходження практик та стажування на туристичній фірмі «Відвідай». Також директор провів зі студентами мінівікторину з визначення туристичних атракцій в Україні та відзначив переможців призами від турфірми «Відвідай» – видання про туристичні атракції.

Зустріч виявилась взаємокорисною: студенти ознайомились з особливостями та організацією турбізнесу, а керівник турфірми оцінив потенціал майбутніх фахівців туризму та отримав запрошення взяти участь у черговій міжнародній науковій конференції кафедри туризму.

Автори: Юрій Зінько, Оксана Шевчук