Вийшов другий номер електронного географічного журналу “Lviv Geography” (“LG”)!

22.02.2017 | 10:21

Він був простим,веселим та енергійним хлопцем. Він любив спорт, працював на сайті “Sportanalytіk”, вболівав за Карпати і Збірну України. Він був активним дописувачем “Української Вікіпедії” і студентом географічного факультету ЛНУ ім.І.Франка. Він завжди мав на все свою думку і у вирішальний для України час повів себе гідно і став справжнім Героєм України! Він – це Ігор Костенко, якому і присвячуємо 2 номер “Lviv Geography”!

У новому номері «LG» на вас також чекають цікаві статті про Львівський осередок Європейської Асоціації Географів «EGEA», GeoМандри Богдана Івановича та про спільний українсько-німецький семінар географів. Про Кубу та Флориду розповість викладач географічного факультету Івах Ярослав Євгенович, а також ви зможете насолодитись творчістю географів Яни Пекун і Володимира Загрійчука та фотороботами Соломії Притуляк та Софії Горбач.

Насолоджуйтесь читанням і пам’ятайте про подвиг нашого географа Ігоря Костенка!

Випуск №2 лютий 2017 р.