Вручення дипломів магістра випускникам кафедри туризму

16.02.2016 | 13:36

12 лютого 2016 року в Актовій залі випускникам кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка вручили дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” спеціальностей “Менеджмент організацій і адміністрування” та “Туризмознавство”.
Декан факультету Володимир Біланюк привітав магістрів-випускників, готових віддати свої сили на розвиток України. “П’ять з половиною років тому у Львівському будинку органної та камерної музики Ви, першокурсники, переступили поріг географічного факультету. Минув час, змінився світ і змінились Ви, – пригадав декан першу зустріч із теперішніми випускниками. Висловлюю Вам вдячність за сумлінне навчання й активну громадянську позицію, завдяки якій Ви творили історію кафедри, факультету й Університету. А тим, хто брав участь у Революції Гідності, за те, що творили історію нашої держави”.
Володимир Біланюк відзначив, що студенти кафедри туризму завершили навчання в Університеті у ювілейний для України рік, адже 2016 рік – 160-ліття від дня народження патрона вищого навчального закладу Івана Франка та 150-ліття від дня народження Михайла Грушевського.
Декан географічного факультету закликав випускників завжди пам’ятати Героя Небесної сотні Ігоря Костенка – студента кафедри туризму географічного факультету, а також студентів заочної форми навчання, які сьогодні захищають мир і спокій у зоні АТО.
Марта Мальська, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму долучилася до привітань. Марта Пилипівна закликала магістрів і через покоління продовжувати навчання на факультеті та “впевнено мандрувати дорогою шалено красивого життя”. “Професія, яку Ви здобули на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, – надзвичайно цікава і перспективна. Тож лише від Вас залежить, як Ви використаєте свої знання в майбутньому дорослому житті і яку дорогу оберете. А відтак, будьте доброзичливими, даруйте людям посмішки та радість”. Також привітав випускників кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму, Дмитро Каднічанський.