Вітання з Днем народження талановитої, прогресивної, креативної кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка

31.01.2022 | 13:28

• 19 років прекрасних цікавих наукових маршрутів;
  • створення інноваційних проектів;
  • виховання цілого покоління чудових експертів у галузі туризму і гостинності.

Весь цей період роботи кафедри є надзвичайно цінним внеском у розвиток не лише туризму як науки, а й розвитку туристичної галузі України в цілому.
Особливе місце в новітній світлій історії кафедри займає географічний факультет, який є колискою сучасних природничих наук.

Саме тому особлива подяка адміністрації факультету за підтримку нашої кафедри – ви завжди залишаєтеся для нас надійним плечем, мудрими порадниками і добрими друзями! Завдяки творчій, невпинній праці викладачів кафедри, їх прагненню шукати творчих підхід у своїй роботі викристалізовується потужна школа туристичної науки.

Бажаємо добрих змін, успіхів у роботі і в житті, великих перемог!
Тільки розвитку і досягнення висот!
Вітання всім хто з нами: колегам- науковцям, партнерам, студентам – в нас з вами ще стільки чудового попереду!!!