Вітаємо професора Олега Шаблія з ювілеєм !!!

13.11.2020 | 19:53

14 листопада 2020 року святкує 85-літній ювілей Шаблій Олег Іванович, доктор географічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Наукового Товариства ім. Шевченка, Голова географічної комісії НТШ, Почесний член Українського географічного Товариства, академік Академії Вищої школи України та Української Екологічної академії, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувач кафедри економічної і соціальної географії.

Вельмишановний Олеже Івановичу, колектив географічного факультету вітає Вас і зичить доброго здоров’я, довголіття, творчого настрою, нових ідей і здобутків, невичерпної енергії і наснаги для плідної праці на розвиток географічної науки та виховання нових генерацій освічених українців!