Відійшла у кращий світ Проць-Кравчук Галина Львівна

05.03.2019 | 16:10

Кафедра фізичної географії з сумом повідомляє, що на 85-му році пішла з життя доцент кафедри

Проць-Кравчук Галина Львівна

(29.08.1934-05.03.2019)

Чин парастасу відбудеться 05 березня 2019 року о 19 год. на вул. Пекарській (каплиця у дворі).

Кандидат географічних наук з 1967 р. Доцент кафедри фізичної георгафії з 1971 р. Працювала на цій посаді до 2000  року. Була головою фенологічної комісії при Львівському відділі Географічного товариства УРСР. Організувала метеопункти у селах Підбірці, Школярі, Шнирів, керувала науковою роботою студентської групи “Шельф”, була головою методичної ради факультету і членом методичної ради університету (з 1984 р.), керівником учбової практики студентів 3-го курсу в Люблінському університеті імені Марії Кюрі-Склодовської (Польща).

Викладала навчальні дисципліни : “Метеорологія і кліматологія”, “Загальна гідрологія”, “”Фізична географія СРСР”, “Фенологія”, “Охорона природних ресурсів”, “Математичні методи в ландшафтознавстві”, “Краєзнавство”, “Методи охорони повітряного басейну”.

Автор понад 60 наукових праць з питань клімату, гідрології, фенології, охорони природних ресурсів Західного регіону України.