8 грудня 2022 року пройшов прилюдний захист дисертації Малика Р. Г. на тему: “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника”

09.12.2022 | 11:59

08.12.2022 р. відбувся прилюдний захист дисертації Малика Романа Георгійовича на тему: “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника”, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 “Природничі науки” за спеціальністю 103 “Науки про Землю”.

Науковий керівник – д. геогр. наук, професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка Кирильчук Андрій Андрійович.

На підставі результатів відкритого голосування (одноголосно) та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада ДФ 35.051.080 Львівського національного університету імені Івана Франка присуджує Малику Роману Георгійовичу ступінь доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» за спеціальністю 103 «Науки про Землю».

Щиро вітаємо Романа Георгійовича  і зичимо подальших наукових звершень!!!!!