Відбувся навчально-методичний семінар з проблеми: «Методичні особливості вивчення сучасного господарства України та світу».

11.02.2020 | 13:46

29 січня 2020 року в с. Рясне-Руському НВК «ЗОШ 1-І 11 ступенів – ДНЗ» відбувся навчально-методичний  семінар  за участі вчителів географії Яворівщини. З доповіддю виступив доцент географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Ярослав Івах на тему: «Методичні особливості вивчення сучасного господарства України та світу». Позитивний настрій та дружня атмосфера сприяли плідному діалогу освітян. Учителі отримали велику кількість надзвичайно корисної інформації з питань територіальної структури світової торгівлі, прогнозів розвитку світової економіки, сьогодення України, перспектив аграрного сектору, про ринок землі в Україні, показники експорту та імпорту у 2019 році. Учасники круглого столу  обговорили проблеми викладання географії у школах, обмінялися ідеями. Відділ освіти Яворівської районної державної адміністрації оголосив подяку викладачам географічного факультету, зокрема Ярославу Іваху, та висловив надію на подальшу співпрацю.

Автор: Ольга Копитко