Участь доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галини Кушнірук у Всеукраїнському проєкті «Uni Biz Bridge Camp»

22.07.2022 | 13:28

11-14 липня 2022р. доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галина Кушнірук взяла участь у Всеукраїнському проєкті «Uni Biz Bridge Camp» і отримала Сертифікат. Компанія «UGEN» була організатором заходу, в якому взяли участь понад 800 викладачів. Під час освітнього літнього онлайн-кемпу з розвитку soft skills для викладачів спікери розглянули актуальні тематики:

• Нові підходи до викладання та комунікації зі студентами (Віталій Сватко, ментор SoftServe IT Academy)
  • Професійне вигорання (Ольга Осередчук, Training Manager Sigma Software)
  • Стратегія win-win-win: cтуденти – роботодавці – університети (Роман Куриленко, начальник Відділу сприяння працевлаштуванню та роботи з випускниками КНУ імені Т. Шевченка)
  • 5 фішок як втримати увагу студентів (Zoom, Mentimeter, Jamboard, Kahoot, Padlet) (Оксана Погонюк, тренер Національного банку України, амбасадор з фінансової грамотності, автор тренінгових програм)
  • Як вести соцмережі (LinkedIn, Facebook, Telegram, Instagram і Tik-Tok) університету? (Марина Джулай, CEO UGEN)
  • липня під час World Cafe на тему: «Університет майбутнього після перемоги» спільнота викладачів обговорили питання:
  • Виклики війни. Досвід та нові можливості.
  • Якою має бути співпраця університету і бізнесу?
  • Яким має бути викладач майбутнього?
  • Які Soft skills має формувати викладач у студентів?
  • Як викладач має підвищувати свою кваліфікацію?

Дякуємо організаторам і спікерам проєкту «Uni Biz Bridge Camp» за корисну і цінну інформацію, професійні і якісні доповіді, інтерактивні заняття, реальні кейси і практичні поради викладачам, а також за натхнення і мотивацію!