Тематична лекція-екскурсія «В боротьбі за незалежність»від доцента кафедри туризму Клапчука М.В.

26.10.2018 | 12:18

25 жовтня 2018 р. доцентом кафедри туризму Клапчуком М.В. для студентів географічного факультету та всіх охочих було проведено незвичайну, тематичну лекцію-екскурсію «В боротьбі за незалежність». Основна тема – це боротьба українців за свою новостворену державу – ЗУНР. Учасники екскурсії пройшлись слідами бойової слави УГА і Листопадового чину. Тими шляхами, якими колись ходили і здобували українську державу молоді юнаки і юнки. Студенти дізнатися багато нового про ті місця, де часто проходили повз і навіть не підозрювали про події, які відбувались там 100 років тому. Зокрема, детально було досліджено територію біля головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка та географічного факультету. Також на екскурсії були присутні як учасники, професійні гіди, викладачі і студенти різних вузів, так і  відомі представники політичних патріотичних молодіжних рухів. Як вдало було сказано: «Україна є, була і буде, доки є ми і ми є такими, якими ми є!».

Текст: Клапчук  М.В.