Студентка географічного факультету Ніна Рубаха-представник молоді України на COP26

11.11.2021 | 21:03

Завдяки підтримці UNICEF студентка географічного факультету Ніна Рубаха (науковий керівник доц. Тиханович Є. Є. ) є представником української молоді на наймасштабнішій події з питань зміни клімату – COP26.

COP26 – 26-та Конференція Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату.
В Конференції беруть участь країни, які підписали Рамкову конвенцію ООН про зміну клімату (РКЗК ООН) – договір, який набув чинності у 1994 році.
Конференція проходить в Глазго з 1 по 12 листопада 2021 року, на рік пізніше, ніж планувалося через пандемію COVID-19.
Подія проходить у партнерстві між Великобританією та Італією.

Цей міжнародний захід об’єднує світових лідерів, національні уряди, неурядові організації та активістів з близько 200 країн світу для обговорення питань зміни клімату та прийняття рішень та зобов’язань щодо того, як найкраще подолати цю проблему.

Ключові цілі COP26:
✔️ активізація зусиль щодо реалізації Паризької угоди;
✔️ адаптація для захисту громад і природних середовищ існування;
✔️ мобілізація фінансів;
✔️ глобальна взаємодія та спільнотворення.

Географічна спільнота Львівського Університету вітає Ніну Рубаху та бажає подальших поступів у її науковій діяльності!