Викладачі кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів провели польовий семінар стосовно вирощування енергетичних культур

07.05.2025 | 10:11

6 травня 2025 р. викладачі кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів – професори Зіновій Паньків та Ігор Папіш, доценти Оксана Бонішко та Олексій Телегуз провели польовий семінар для студентів І-ІІІ курсів ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель”. Семінар був присвячений особливостям вирощування та переробки енергетичних культур, зокрема Міскантусу велетенського (Miscanthus x giganteus) на базі ТОВ “ВАМ АГРО”, яке розташоване в с. Добросин на Жовківщині.
Саджанці цієї цікавої та поки що екзотичної культури доповнили колекцію декоративних рослин у внутрішньому дворі географічного факультету.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику ТОВ “ВАМ АГРО” Войтенко Андрію Миколайовичу за допомогу у проведенні семінару.

Автор: Олексій Телегуз