Робота науковців географічного факультету в межах гранту від Національного фонду досліджень

25.09.2021 | 20:44
Науковці кафедри геоморфології та палеогеографії під керівництвом проф. Андрія Богуцького у 2020 р. виграли грант від Національного фонду досліджень України і зараз активно працюють над вивченням давніх мерзлотних умов, які панували на території України десятки і сотні тисяч років тому.
Це надзвичайно цікава й актуальна тема, особливо з огляду на глобальні кліматичні зміни, які сьогодні є у фокусі уваги науковців і політиків усього світу. Вивчення давніх змін клімату дасть можливість зробити прогноз розвитку кліматичних подій у майбутньому.
У межах гранту з’явилась можливість купівлі дороговартісного сучасного обладнання для виконання робіт, частину з якого вже закуплено.
Колектив виконавців гранту – м.н.с. Андрій Бермес, асп. Анастасія Шевцова, проф. Андрій Богуцький, доц. Олена Томенюк, доц. Роман Дмитрук, доц. Андрій Яцишин, а також студенти кафедри Анна Василенко та Іван Сапса.