Участь представників кафедри конструктивної географії і картографії у 5-му англомовному міжнародному міждисциплінарному курсі Річковий університет

11.09.2024 | 15:45

Студентки кафедри конструктивної географії і картографії Христина Терновецька та Ольга Блажівська разом з викладачкою кафедри к. г. н., доц. Ольгою Пилипович взяли участь у 5-му англомовному, міжнародному міждисциплінарному курсі Річковий університет, який відбувається під протекторатом CCB (Coalition Clean Baltic) та ділиться знаннями про річкові екосистеми.

Захід відбувся у Республіці Польща (м. Звежинєц).
У рамках заходу учасники брали участь у чисельних дискусіях, воркшопах, екскурсіях та навчаннях.
Учасниками було представлено доповіді про стан річкових басейнових систем Західного Бугу та Дністра, а також запропоновано ідеї щодо подальшої міжнародної співпраці.