Про перемогу Університетської команди “Географ-ЛНУ” написала Всеукраїнська спортивна газета “Спортивка”

15.06.2022 | 16:05

5 червня 2022 року футбольна команда Львівського національного університету імені Івана Франка «Географ-ЛНУ» перемогла у благодійному турнірі пам’яті Юрія Лукащука.

У півфіналі «Географ-ЛНУ» виборов перемогу у команди «Леви» – матч завершився з рахунком 3:2. Найочікуваніша гра – фінал – до самого завершення зберігала інтригу. У фіналі команди зіграли з рахунком 2:2. Однак у серії пенальті з рахунком 2:1 перемогу здобула університетська команда «Географ-ЛНУ». Кубком переможців нагороджував український богатир, народний депутат, заслужений майстер спорту України, володар титулів «Найсильніша людина України» Василь Вірастюк.

Усі кошти, які організаторам вдалося зібрати під час турніру, спрямували на потреби Збройних сил України.