Презентація студентів 2 курсу спеціальності «Туризм» у рамках фахової підготовки спеціалістів із гірського супроводу

28.02.2019 | 14:48

25 лютого 2019 р. у аудиторії 6 географічного факультету відкрита презентація студентів 2 курсу спеціальності «Туризм» Харитончика Даниїла і Нагорняка Володимира «Туристичний потенціал Королівства Марокко» у рамках фахової підготовки спеціалістів туристичного підприємства GRA. Студенти виконували роботу гірських провідників, відвідали Атлантичний океан, пустелю Сахару, гори Атлас, Агадір, колишню столицю Марракеш. Також було презентовано особливості організації самодіяльного туризму із обмеженим бюджетом та специфіку вибору способів трансферу, проживання, пересування всередині екзотичної країни (лоукост-перельоти, вибір хостелу, подорожі автостопом тощо). На зустрічі були присутні студенти 1 і 2 курсів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа».