Представники університетської спільноти здійснили зимове сходження на Говерлу

21.02.2017 | 17:06

Цьогорічну акцію «Вершини української державності», яку уже вчетверте проводять у Львівському національному університеті імені Івана Франка, присвятили 100-річчю утворення Української Центральної Ради.

Під час акції 17 лютого 2017 року викладачі, аспіранти й працівники Університету здійснили важке зимове сходження на найвищу точку Українських Карпат – гору Говерла, де виконали державний Гімн та звернулися до народних депутатів із закликом про термінове ухвалення Закону України «Про державну мову».

Зазначимо, що раніше Вчена рада Університету звернулася також до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України із закликом розглянути й ухвалити закон «Про державну мову».

Прес-центр Львівського національного університету імені Івана Франка