Підсумки Другого німецько-українського семінару.

01.12.2016 | 12:24

У п’ятницю 25 листопада 2016 року у Львівському Будинку вчених відбулося підведення підсумків Другого німецько-українського семінару “Біженці та мігранти, як виклик для суспільства”.

Із вступним словом до присутніх звернувся проректор Львівського Інституту Менеджменту, кандидат географічних наук Василь Миронюк.

Перед присутніми виступили:

• Анатолій Ковальський, український активіст у Криму, колишній міністр лісової промисловості Криму, незаконно ув’язнений під час анексії Криму Росією – продемонстрував і прокоментував відеофільм про російську анексію Криму.
  • Ніколай Тойфель (Nicolai Teufel) (Байройтський університет) координатор проекту з німецької сторони.
  • Німецькі студенти з короткими враженнями про німецько-український семінар.
  • Олег Шаблій, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор географічних наук, завідувач кафедри економічної і соціальної географії, Львівського національного університету імені Івана Франка.
  • Проф. д-р Мартін Довеншпек (Prof. Dr. Martin Doevenspeck) (Байройтський університет).
  • Мирон Янків – ректор Львівського Інституту Менеджменту, доктор економічних наук, професор.