Обговорення питання дотримання академічної доброчесності на кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

15.12.2021 | 11:23

На засіданні кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол №5 від 14.12.2021 р.) обговорювалися питання положення про дотримання академічної доброчесності викладачами та здобувачами вищої освіти (https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/06/reg_academic_virtue.pdf).

Викладачі кафедри туризму попередньо ознайомилися з документами, що регламентують наукові, освітні, організаційні засади академічної доброчесності, підписали відповідні декларації. Завідувач кафедри туризму проф. Мальська М.П. наголосила на важливості дотримання відповідних засад академічної доброчесності.

Викладачами кафедри туризму проводилася робота з інформування студентів усіх курсів, особливо студентів магістрантів, котрі здійснювали підготовку кваліфікаційних робіт, а також тих, що готують курсові роботи до захисту щодо дотриманні засад доброчесності. Студенти ознайомилися з такими негативними явищами як: академічний плагіат, самоплагіат, фальсифікація, списування, обман, хабарництво, усвідомили застосування заходів академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності.