Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат для освітніх управлінців

17.08.2024 | 15:38

У рамках підготовки до нового навчального року декан географічного факультету, доц. Володимир Біланюк і заступник декана географічного факультету з навчально-методичної роботи, асист. Любов Котик пройшли підвищення кваліфікації  на освітній платформі “Освіторія” за темою: “Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат для освітніх управлінців”. У рамках курсу науково-педагогічні працівники поглибили знання з розуміння необхідності вимірювати і долати наявні освітні втрати учнів; уявлення про інструменти вимірювання і подолання освітніх втрат, що можуть використовуватися у навчальному закладі, розвиток потенціалу педагогічних працівників у навчальних закладах.

Отриманні знання та навички будуть використані при підготовці здобувачів освіти ОС “Бакалавр”, ОС “Магістр” предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія), при організації освітнього процесу на географічному факультеті.