Наукові здобутки кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

26.09.2024 | 12:54

25 вересня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вчена рада розглянула питання про присвоєння почесного звання “Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка” завідувачці кафедри туризму, докторці економічних наук, професорці Марті Мальській.
Марту Мальську представив декан географічного факультету Володимир Біланюк. У підтримку присвоєння звання Заслуженого професора виступили професор Мирослав Дністрянський та професорка Наталія Микитенко. За результатами голосування 60 “голосів – за”, 1 – недійсний.
Також звання Заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка було присвоєно професорці Наталії Антонюк – завідувачці кафедри європейських та регіональних студій – багаторічній співавторці наукових праць, організаторці міжнародних конференцій, викладачці курсів для студентів ОПП “Міжнародний туризм”.
Викладачеві Юрію Жуку було вручено атестат доцента кафедри туризму.
Вітаємо Марту Пилипівну із присвоєнням звання “Заслужений професор Львівського національного університету “.
Зичимо нових творчих здобутків та реалізації задумів!
Вітання також завідувачу дружньої кафедри Наталії Володимирівні із присвоєнням “Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка”.
Вітаємо Юрія Жука зі званням доцента.