Команда “Географ-ЛНУ” перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу 7×7 “Кубок Першої Приватної Мемарні”

09.08.2022 | 13:14

У суботу, 6 серпня 2022 року, футбольна команда Львівського національного університету імені Івана Франка “Географ-ЛНУ” перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу 7×7 “Кубок Першої Приватної Мемарні”. Турнір відбувся у с. Рясне-Руське Львівської міської територіальної громади. Метою турніру вже традиційно був збір коштів для підтримки наших військових.

Команда “Географ-ЛНУ” перемогла усіх своїх суперників, не пропустивши жодного м’яча. Усі кошти, які організатори зібрали під час турніру, спрямовані на придбання вантажівки для Львівського підрозділу територіальної оборони.

Вітаємо команду “Географ-ЛНУ” та її президента, доцента кафедри туризму, Андрія Михайловича Манька з блискучою перемогою!!!
Надзвичайно пишаємося, що наш колега Андрій Манько гармонійно поєднує наукову і спортивну діяльність, мотивуючи тим самим, студентів та викладачів активно долучитися до добрих справ і є гідним прикладом справжнього патріота України для всіх нас!!!

За матеріалами ПресЦентру ЛНУ імені Івана Франка