Гостьова лекція від зовнішнього стейголдера Мирослава Зінкевича в межах курсів «Загальна методика навчання географії» і “Міждисциплінарний підхід у навчанні географії в школі”, які викладаються у рамках ОПП предметної спеціальності “Середня освіта (Географія)”

08.12.2024 | 11:06

29 листопада 2024 р. в межах курсу «Загальна методика навчання географії» (ГРО-31с) і курсу “Міждисциплінарний підхід у навчанні географії в школі” (ГРОМ-11с) здобувачі освіти мали гостьову лекцію від зовнішнього стейголдера – старшого викладача кафедри природничо-математичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мирослава Зінкевича.

Лектор, як співавтор підручників та іншого навчально-методичного забезпечення, розповів про зміни у змісті географічної освіти пов’язаної з реформою середньої освіти в межах Нової української школи.
Поділився досвідом написання сучасного підручника та логіки підбору його елементів, які формують в учнів та учениць якісні географічні компетентності. Наголосив на побудові структурованих уроків з використанням інтерактивних методів. Побіжно пояснив і зміни в системі оцінювання за критеріями, що передбачаються реформою.

Лектор представив проєкт нового підручника для 8 класу, який формує з колегами до наступного навчального року. Наостанок поділився власним бачення креативного вчителя географії.