Додаткові бали для студентів

30.05.2021 | 17:25

До уваги студентів!

Іспити вже близько, однак не слід забувати і про інші важливі аспекти успішності цього семестру!

90% підсумкового рейтингового балу складає власне ваша навчальна успішність, однак решта 10% – це додаткові бали.

Всі студенти бюджетної форми навчання мають можливість отримати додаткові бали за здобутки протягом навчального семестру. Завдяки цьому ваші шанси піднятися у рейтингу значно збільшуються, як наслідок – більша ймовірність отримувати стипендію наступного навчального семестру.
Поспішіть, адже термін подачі додаткових балів цього семестру добігає кінця 31 травня 2021 року включно.

Додаткові бали можна отримати за наукову, науково-технічну діяльність, активну участь у громадському житті, творчій та спортивній діяльності. За участь у громадському житті студентів в поточному семестрі можна заробити до 6 балів. Решта видів діяльності – до 10 балів.

Наполегливо рекомендуємо вам ознайомитися з повною інформацією щодо конкретних досягнень для отримання конкретної кількості додаткових балів за посиланням:

За інформацією Профкому студентів LNU