До уваги студентів 2-3 курсів денної форми навчання: перелік вибіркових дисциплін на 2020-2021 н. р.

28.08.2020 | 17:03

Денне навчання

Список обраних вибіркових дисциплін (ДВВС) для студентів 2-3 курсів денної форми навчання на 2020-2021 н.р.

2 курс

3 курс

Список обраних вибіркових дисциплін (ДВВС) для студентів 2-3 курсів денної форми навчання на 2020-2021 н.р. (інші факультети )

3D графіка , Цифрової економіки та бізнес-аналітики

Богомолюк Діана Віталіївна 3 курс 1 півр.

Google analytics: інструменти та лайфхаки , Статистики

Долич Віктор Русланович 3 курс 1 півр.
Яцковець Анастасія Олегівна 3 курс 1 півр.

Бенчмаркінг і конкурентний моніторинг бізнесу, Цифрової економіки та бізнес-аналітики

Бойків Андрій Богданович 2 курс 1 півр.
Ващенко Анастасія Павлівна 2 курс 1 півр.

Виживання в небезпечних умовах, Зоології

Бабій Вадим Андрійович 3 курс 1 півр.
Булич Софія Романівна 3 курс 1 півр.
Гнатюк Вікторія Ігорівна 3 курс 1 півр.
Ковальчук Олександр Олегович 3 курс 1 півр.
Копоть Марта Михайлівна 3 курс 1 півр.
Кравчук Мар`ян Андрійович 3 курс 1 півр.
Мешкенайте Дана Віталісівна 3 курс 1 півр.
Шаварська Вікторія Володимирівна 3 курс 1 півр.
Шевчук Віталіна Едуардівна 3 курс 1 півр.
Янишевський Андрій Миронович 3 курс 1 півр.

Візуалізація даних, Статистики

Гула Ілля Олегович 2 курс 1 півр.

Державне регулювання обліку і аудиту, Обліку і аудиту (ЕФ)

Косицький Олександр Олегович 3 курс 1 півр.

Дія органічних речовин на психіку людини, Органічної хімії

Грущик Данило Романович 2 курс 1 півр.
Наконечний Северин Мирославович 2 курс 1 півр.
Шельонг Ірина Ігорівна 2 курс 1 півр.

Документальне забезпечення господарських операцій, Обліку і аудиту (ЕФ)

Середа Оля Василівна 2 курс 1 півр.

Історія популярної музики, Музикознавства та хорового мистецтва

Петрук Василь Русланович 2 курс 1 півр.
Сердюк Дарина Богданівна 2 курс 1 півр.
Тимощук Марія Андріївна 2 курс 1 півр.
Уманчук Ярослав Володимирович 2 курс 1 півр.
Хованець Софія Михайлівна 2 курс 1 півр.
Черемісський Віталій Мирославович 2 курс 1 півр.

Історія становлення і розвитку хімії як науки, Аналітичної хімії

Волошин Іван Ігорович 3 курс 1 півр.
Дзеньдзюра Максим Степанович 3 курс 1 півр.
Маліо Яна Олександрівна 3 курс 1 півр.
Морозовська Уляна Володимирівна 3 курс 1 півр.
Планчак Домініка Михайлівна 3 курс 1 півр.
Супрунчук Ярослава Олександрівна 3 курс 1 півр.

Китайська і японська цивілізації: традиції і сучасність, Історії середніх віків та візантиністики

Захарова Яна Юріївна 3 курс 1 півр.

Комп`ютерна графіка і візуалізація, Геології корисних копалин і геофізики

Мацько Денис Олегович 2 курс 1 півр.
Пахомов Денис Денисович 2 курс 1 півр.

Королівські династії Європи, Давньої історії України та архівознавства

Дмитрієва Ярина Юріївна 3 курс 1 півр.
Кравчук Дар`я Максимівна 3 курс 1 півр.
Пігічин Катерина Володимирівна 3 курс 1 півр.
Портяник Катерина Ігорівна 3 курс 1 півр.

Креативне управління бізнесом, Публічного адміністрування та управління бізнесом

Головецька Вікторія Романівна 3 курс 1 півр.

Креативний текст, Мови засобів масової інформації

Бабійчук Юлія Ярославівна 2 курс 1 півр.
Гальчук Богдан Степанович 2 курс 1 півр.
Гасиндич Уляна Олегівна 2 курс 1 півр.
Козлова Надія Дмитрівна 2 курс 1 півр.
Нечипор Юлія Василівна 2 курс 1 півр.
Юхимчук Аліна Сергіївна 2 курс 1 півр.

Криптовалюти та віртуальні біржі, Фінансового менеджменту

Попик Олександра Олександрівна 3 курс 1 півр.

Людина в соціумі: психологічні аспекти, Психології

Алексевич Юлія Юріївна 2 курс 1 півр.
Гарда Вероніка Борисівна 2 курс 1 півр.
Клим Софія Сергіївна 2 курс 1 півр.
Ковтун Арсеній Олегович 2 курс 1 півр.
Кулак Олександра Ігорівна 2 курс 1 півр.
Легкар Мар`яна Іванівна 2 курс 1 півр.
Марецька Вероніка-Маріанна Анатоліївна 2 курс 1 півр.
Обітоцький Андрій Олегович 2 курс 1 півр.

Людина і космос, Біофізики та біоінформатики

Чимерис Ілля Віталійович 3 курс 1 півр.

Людина як предмет філософії і літератури екзистенціалізму, Історії філософії

Стадник Ярослав Сергійович 3 курс 1 півр.

Медіаграмотність: технології та практичне застосування, Теорії і практики журналістики

Артемович Ростислав Андрійович 3 курс 1 півр.
Олеськів Андрій Степанович 3 курс 1 півр.

Медіапланування, Маркетингу

Мочарська Яна Андріївна 3 курс 1 півр.

Мистецтво публічного виступу, Маркетингу

Мочарська Яна Андріївна 3 курс 1 півр.

Мистецтво публічного виступу, Публічного адміністрування та управління бізнесом

Жовтовський Денис Олександрович 2 курс 1 півр.
Кваша Юлія Павлівна 2 курс 1 півр.
Мандзик Софія Юріївна 2 курс 1 півр.
Райта Василина Романівна 2 курс 1 півр.

Мистецтво успішної комунікації та `гнучкі навички` сучасного студента, Українського прикладного мовознавства

Копанько Юрій Андрійович 2 курс 1 півр.
Мирна Владислава Володимирівна 2 курс 1 півр.
Палега Юлія Петрівна 2 курс 1 півр.
Роман Каріна Василівна 2 курс 1 півр.
Сидорак Олег Романович 2 курс 1 півр.
Стефанів Софія Юріївна 2 курс 1 півр.
Терещук Тетяна Станіславівна 2 курс 1 півр.
Ткаченко Анна-Марія Сергіївна 2 курс 1 півр.
Третяк Лілія Євгенівна 2 курс 1 півр.
Тур Наталія Віталіївна 2 курс 1 півр.

Мистецтвознавство, Режисури та хореографії

Бех Мар`яна Анатоліївна 3 курс 1 півр.
Євтушенко Андрій Едуардович 3 курс 1 півр.
Лагодович Вікторія Ярославівна 3 курс 1 півр.
Плошенко Юлія Дмитрівна 3 курс 1 півр.
Побережна Яна Павлівна 3 курс 1 півр.
Ропар Тетяна Петрівна 3 курс 1 півр.

Міжнародні освітні програми та бізнес-проекти, Фінансів‚ грошового обігу і кредиту

Афанасьєва Юлія Сергіївна 2 курс 1 півр.
Бардецька Христина Ігорівна 2 курс 1 півр.
Вавренюк Юлія Андріївна 2 курс 1 півр.
Гребелюк Катерина Олександрівна 2 курс 1 півр.
Дирдиш Мелінда Степанівна 2 курс 1 півр.
Ждамарова Дар`я Вячеславівна 2 курс 1 півр.
Загорська Ірина Едуардівна 2 курс 1 півр.
Зарічна Євгенія Артурівна 2 курс 1 півр.
Качмар Юрій Володимирович 2 курс 1 півр.
Нечипуренко Ксенія Миколаївна 2 курс 1 півр.

Мова і культура Польщі, Польської філології

Бардигула Маріанна Володимирівна 2 курс 1 півр.
Башилова Діана Едуардівна 2 курс 1 півр.
Михайлишин Ярина Мирославівна 2 курс 1 півр.
Польчій Олег Русланович 2 курс 1 півр.
Яворська Аліна Едуардівна 2 курс 1 півр.

Мода і стиль, Філософії мистецтв

Баєга Каріна Євгеніївна 2 курс 1 півр.
Бартків Діана Олександрівна 2 курс 1 півр.
Березняк Анастасія В`ячеславівна 2 курс 1 півр.
Боднар Діана Олегівна 2 курс 1 півр.
Боднарчук Валерія Аркадіївна 2 курс 1 півр.
Бурик Анастасія Олегівна 2 курс 1 півр.
Вронська Надія Ігорівна 2 курс 1 півр.
Демушка Анастасія Василівна 2 курс 1 півр.
Дженкареллі Вероніка _ 2 курс 1 півр.
Копчак Зоряна Володимирівна 2 курс 1 півр.
Крат Валерія Романівна 2 курс 1 півр.
Левчук Ольга Миколаївна 2 курс 1 півр.
Пелих Аліна Ярославівна 2 курс 1 півр.
Сороківська Вікторія Тарасівна 2 курс 1 півр.
Стахів Анна-Марія Олегівна 2 курс 1 півр.
Хім`як Христина Дмитрівна 2 курс 1 півр.
Юфим Олена Русланівна 2 курс 1 півр.

Музикотерапія, Музичного мистецтва

Городник Марія Володимирівна 3 курс 1 півр.
Романчук Олег Сергійович 3 курс 1 півр.
Ніцше та нігілізм
Історії філософії
Димура Олена Андріївна 2 курс 1 півр.
Цимбаліст Олександра Леонідівна 2 курс 1 півр.

Оранжерейні та культивовані рослини, Ботаніки

Чев`юк Карина Миколаївна 3 курс 1 півр.

Ораторське мистецтво, Історії держави‚ права та політико-правових вчень

Гадада Юлія Андріївна 2 курс 1 півр.
Карпа Юлія Володимирівна 2 курс 1 півр.
Лебонтов Ілля Ігорович 2 курс 1 півр.
Скочеляс Віталій Богданович 2 курс 1 півр.
Сухомлин Валерія Володимирівна 2 курс 1 півр.
Швець Роксоляна Юріївна 2 курс 1 півр.

Основи ведення сучасного бізнесу, Фінансового менеджменту

Бекиш Тетяна Ігорівна 2 курс 1 півр.
Григлевич Юлія Романівна 2 курс 1 півр.
Ільчишин Олена Михайлівна 2 курс 1 півр.
Топишко Максим-Іван Олегович 2 курс 1 півр.

Основи економіки і підприємництва, Економіки України

Бражник Ярослава Ігорівна 2 курс 1 півр.
Гимер Юрій Любомирович 2 курс 1 півр.
Мурин Анастасія Юріївна 2 курс 1 півр.
Павлик Юлія Вікторівна 2 курс 1 півр.

Основи електронного бізнесу, Інформаційних систем в менеджменті

Кравчишин Тарас Ігорович 2 курс 1 півр.
Терещенко Владислав Віталійович 2 курс 1 півр.

Основи комп`ютерної графіки, Загальної фізики

Куриляк Марія Миколаївна 2 курс 1 півр.
Панчишин Ганна Ігорівна 2 курс 1 півр.
Чепель Артем Романович 2 курс 1 півр.

Основи редагування текстів різних стилів, Українського прикладного мовознавства

Пунда Владислав Романович 3 курс 1 півр.

Переклад у сучасній культурі, Перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Г. Кочура

Чорна Діана Тарасівна 3 курс 1 півр.

Практика проведення ділових переговорів, Міжнародних економічних відносин

Костишин Тетяна Миронівна 3 курс 1 півр.
Червінська Марта Орестівна 3 курс 1 півр.
Чернецька Зоряна Володимирівна 3 курс 1 півр.
Шулик Ангеліна Ростиславівна 3 курс 1 півр.

Психологічні аспекти працевлаштування та побудови кар`єри, Психології

Сапса Марія Степанівна 3 курс 1 півр.
Третяк Діана Василівна 3 курс 1 півр.

Психологія політичної реклами, Теорії і практики журналістики

Петращук Владислав Сергійович 2 курс 1 півр.
Самойленко Юрій Іванович 2 курс 1 півр.

Самопрезентація у публічних виступах, Теорії та історії політичної науки

Греськів Мар`яна Степанівна 2 курс 1 півр.

Слов`янська міфологія, Етнології

Штай Соломія Олегівна 2 курс 1 півр.

Соціопсихологія злочинності, Соціології

Бігів Ірина Романівна 2 курс 1 півр.
Біленька Лілія Іванівна 2 курс 1 півр.
Волинець Марта Богданівна 2 курс 1 півр.
Городиська Соломія Романівна 2 курс 1 півр.
Гутира Олег Олександрович 2 курс 1 півр.
Поліщук Валентина Василівна 2 курс 1 півр.
Савчук Дарина Василівна 2 курс 1 півр.
Семеряк Олександр Ростиславович 2 курс 1 півр.
Тенетка Юлія Миколаївна 2 курс 1 півр.
Шуркавська Анастасія Миколаївна 2 курс 1 півр.
Юрченко Єгор Костянтинович 2 курс 1 півр.

Тероризм і політика, Політології

Попович Тарас Богданович 2 курс 1 півр.
Файфурка Степан Андрес _ 2 курс 1 півр.

Хімія довкілля, Аналітичної хімії

Гриценко Діана Сергіївна 2 курс 1 півр.
Кірейчук Маргарита Сергіївна 2 курс 1 півр.
Петрайко Діана Миколаївна 2 курс 1 півр.
Таратута Єгор Вадимович 2 курс 1 півр.
Тесляк Марія Ігорівна 2 курс 1 півр.
Швець Діана Петрівна 2 курс 1 півр.

Цивілізаційні виклики і Нова українська школа, Початкової та дошкільної освіти

Птиця Мирослава Василівна 3 курс 1 півр.
Садовський Артур Геннадійович 3 курс 1 півр.

Юридичний самозахист, Основ права України

Гриців Роксолана Зіновіївна 3 курс 1 півр.
Кудрявцев Ілля Юрійович 3 курс 1 півр.
Нагурна Наталія Олександрівна 3 курс 1 півр.
Суптеля Злата Валентинівна 3 курс 1 півр.
Фігель Софія Орестівна 3 курс 1 півр.