03.10.2018 | 16:48

До Міжнародного дня Туризму кафедра туризму стала співорганізатором заходу «Мандруй! Літай! Пізнавай!» разом  з управлінням туризму та курортів ЛОДА

26 вересня 2018 р. у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбувся захід «Мандруй! Літай! Пізнавай!» у рамках відзначення Дня туризму на Львівщині. Професорсько-викладацький склад кафедри туризму у складі проф. Мальської М.П., ст. викл. Зінька Ю.О., ас. Білоус С.В. став одним із співорганізаторів свята, а колектив студентів 3-го курсу (Білик А., Больвач Д., Гінда В., Галай В., Дусановська Є., Маковей О., Синя К., Чаусова М.) та студентів 4-го курсу (Ольшанецький І., Жук А., Купець В.) під керівництвом доцента кафедри Бордун О.Ю. стали волонтерами заходу. Учасниками заходу стали провідні туроператори, готельєри, гіди, представники державних підприємств з галузі туризму, наукового, експертного середовища, фермерські господарства відкриті для туристів.

У межах заходу відбулась панельна дискусія «Міжнародний аеропорт «Львів» – потужний авіаційний хаб» за участі Тетяни Романовської – генерального директора МА «Львів» імені Данила Галицького,  Катерини Стащишин – регіонального менеджера з продажу авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України, Тараса Старака  – регіонального представника з маркетингу авіакомпанії «Turkish Airlines» у Львові.