День пам’яті Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка

21.02.2020 | 14:26

20 лютого 2020 року на географічному факультеті відбулося вшанування Героя України, Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка, загиблого у боях на вулиці Інститутській під час Революції Гідності 20 лютого 2014 року.

Герої не вмирають!

Ігор Ігорович Костенко (нар. 31 грудня 1991, Зубрець, Бучацький район, Тернопільська область, Україна — пом. 20 лютого 2014, Київ, Україна) — український журналіст, студент-географ, активіст Євромайдану, дописувач української Вікіпедії. За два з половиною роки участі створив понад 280 статей, зробив понад 1600 редагувань. Також брав активну участь у просуванні Вікіпедії в соціальних мережах, через які намагався залучити нових дописувачів. Навчався на 5-му курсі географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, спеціальність «Менеджмент організацій».