День кар’єри ЄС у Львівському університеті

14.10.2022 | 19:30
З 18 по 20 жовтня 2022 року у Львівському університеті буде відбуватися День кар’єри ЄС.

Подія організовується за ініціативи та підтримки Представництва ЄС в Україні. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка.

Метою проведення Днів кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України. День кар’єри ЄС – це online-подія, насичена цікавими заходами, форматами та учасниками.

Подія має кілька тематичних напрямків. Це Панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», тренінги, Ярмарок вакансій та онлайн-презентації компаній учасників.

PDF День кар’єри ЄС 2022 online

PDF Розклад тренінгів