06.09.2024 | 07:55

Асистент кафедри економічної і соціальної географії імені професора Олега Шаблія Юрій Борсук 30 серпня 2024 року взяв участь у роботі стратегічної сесії з формування проєкту концепції інтегрованого розвитку Львівської міської територіальної громади. В ході зустрічі було напрацьовано ідеї в тематичних блоках: люди, простір, зайнятість і підприємництво, мобільність, технічна інфраструктура. Під час роботи в тематичній групі «Мобільність» запропоновано проєкти з розвитку міської електрички, створення пішохідних зон у середмісті, будівництві хордових магістральних автошляхів.