Фотозвіти про практики

2019 рік

Спортивно-оздоровча  практика, 2 курс, спеціальність “Туризм”, Львів – Меджибіж – Вінниця – Миколаїв – Очаків – Парутино – Одеса – Львів.

Навчальна практика “Маршрутне дослідження туристичних ресурсів”, 1 курс, спеціальність  “Туризм”, м. Очаків, Миколаївської області, Очаківсько-Кіндбурнська рекреаційно-туристична зона.

Навчальна ознайомча практика по готелях і ресторанах, 1 курс, спеціальність “Готельно-ресторанна справа”, м. Львів

Навчальна краєзнавча практика, 1 курс, спеціальність “Туризм”, м. Ворохта Івано-Франківської області (Чорногірський географічний стаціонар)

Навчальна практика із спортивно-оздоровчого туризму, 2 курс, спеціальність “Туризм”,  м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Навчальна технологічна практика студентів 2-го курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа”