Міжнародна науково-практична онлайн-конференція “Конструктивна географія і картографія: стан, проблеми, перспективи” (Львів, 1-3 жовтня 2020 р.)

До участі у конференції зголосилося 116 учасників, які представлятимуть 21 вищий навчальний і науковий заклад, шість інших установ та організацій. Географія учасників є широкою – Київ, Харків, Одеса, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Вінниця, Ужгород, Рівне, Дрогобич, Умань, а також учасники з Польщі, з Кракова і Любліна.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в Україні і світі, організаційним комітетом передбачено проведення відео-конференції з можливістю особистої участі у засіданнях із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, постер-сесії і виїзного семінару. Засідання відбулися в аудиторіях географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (пленарне засідання, секція 1 і 4), конференц-залах Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА (секція 2) та Інституту екології Карпат НАН України (секція 3).

Передбачено відеозапис конференції. Відеозапис і постери буде розміщено на сайті конференції.

З програмою конференції також можна ознайомитися за посиланням: https://conferences.lnu.edu.ua/index.php/cgcconference/cgcconference-2020/schedConf/program

За  інформацією слідкуйте на сайті конференції: https://conferences.lnu.edu.ua/index.php/cgcconference