Стажування

У 2017 р. доцент кафедри туризму, к.г.н. Бордун О.Ю. проходила стажування у Варшавському університеті (Польща) за програмою «Erasmus + stuff exchange (Erasmus+ Mobility between programme and partner countries)». Читати далі

У 2017 р. професор Кирильчук А.А. проходив стажування в Університеті Сельчук (м. Сельчук, Туреччина) в рамках програми академічної мобільності Mevlana.

У 2017 р. доцент кафедри фізичної географії Смалійчук А.Д. – проходив наукове стажування в Центрі дистанційного зондування земної поверхні при Боннському університеті (Німеччина). Читати далі

У 2017 р. доцент кафедри фізичної географії Смалійчук А.Д. – проходив наукове стажування у Фундації імені Мічаеля Зуккова (Грайфсвальд, Німеччина) в рамках програми підтримки молодих спеціалістів у сфері вивчення та захисту довкілля. Стажування у  Католицькому університеті міста Лювен (Бельгія) з метою дослідження сучасної динаміки землекористування у вододефіцитних регіонах України.

У 2016 р. асистент кафедри туризму, к.е.н., Жук І.З. – проходила наукове стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою: “Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики”. Читати далі

У 2016 р. доцент кафедри конструктивної географії і картографії Курганевич Л.П. – проходила наукове стажування в Академічному товаристві Міхала Балудянського (Словаччина) з інноваційних методів та підходів в освіті (м. Братислава).

Асистент кафедри фізичної географії Смалійчук А.Д. – проходив наукове стажування у Фундації імені Мічаеля Зуккова (Грайфсвальд, Німеччина) в рамках програми підтримки молодих спеціалістів у сфері вивчення та захисту довкілля.

Аспірант кафедри фізичної географії Жук Ю. І. – проходив наукове стажування на факультеті геології, геофізики та охорони навколишнього середовища Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташица в Кракові в рамках стипендійної програми ім. Л. Кіркланда.