Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_log' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_log ( log_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, log_type varchar(20) NOT NULL DEFAULT '', log_function varchar(255) NOT NULL DEFAULT '', log_priority int(2) NOT NULL DEFAULT 1, log_date datetime NOT NULL DEFAULT '1000-01-01 00:00:00', log_date_gmt datetime NOT NULL DEFAULT '1000-01-01 00:00:00', log_host varchar(40), log_username varchar(60), log_user bigint(20) UNSIGNED, log_url varchar(255), log_referrer varchar(255), log_data longtext NOT NULL, PRIMARY KEY (log_id), KEY log_type (log_type), KEY log_date_gmt (log_date_gmt) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_lockouts' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_lockouts ( lockout_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, lockout_type varchar(20) NOT NULL, lockout_start datetime NOT NULL, lockout_start_gmt datetime NOT NULL, lockout_expire datetime NOT NULL, lockout_expire_gmt datetime NOT NULL, lockout_host varchar(40), lockout_user bigint(20) UNSIGNED, lockout_username varchar(60), lockout_active int(1) NOT NULL DEFAULT 1, PRIMARY KEY (lockout_id), KEY lockout_expire_gmt (lockout_expire_gmt), KEY lockout_host (lockout_host), KEY lockout_user (lockout_user), KEY lockout_username (lockout_username), KEY lockout_active (lockout_active) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table 'alrm1g31j3_itsec_temp' already exists]
CREATE TABLE alrm1g31j3_itsec_temp ( temp_id bigint(20) UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, temp_type varchar(20) NOT NULL, temp_date datetime NOT NULL, temp_date_gmt datetime NOT NULL, temp_host varchar(40), temp_user bigint(20) UNSIGNED, temp_username varchar(60), PRIMARY KEY (temp_id), KEY temp_date_gmt (temp_date_gmt), KEY temp_host (temp_host), KEY temp_user (temp_user), KEY temp_username (temp_username) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Помилка бази даних WordPress: [Table './geography/alrm1g31j3_itsec_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
INSERT INTO `alrm1g31j3_itsec_log` (`log_type`, `log_priority`, `log_function`, `log_date`, `log_date_gmt`, `log_host`, `log_username`, `log_user`, `log_url`, `log_referrer`, `log_data`) VALUES ('file_change', 8, 'File Changes Detected', '2017-07-26 09:43:09', '2017-07-26 06:43:09', '', '', '0', '', '', 'a:4:{s:5:\"added\";a:0:{}s:7:\"removed\";a:0:{}s:7:\"changed\";a:0:{}s:6:\"memory\";d:0.14000000000000001;}')

Зустріч з аспірантом Байротського університету Ніколаєм Тойфелем – Географічний факультет

Зустріч з аспірантом Байротського університету Ніколаєм Тойфелем

11.04.2017 | 17:00

10 квітня у рамках діяльності Геополітичного клубу ім С. Рудницького відбулась зустріч із аспірантом Байройтського університету (Баварія, Німеччина) Ніколаєм Тойфелем, який презентував доповідь про географічну освіту в Німеччині. Ніколай Тойфель не вперше приїжджає на наш факультет. Він є одним із організаторів двох німецько-український семінарів: “Кордони та обмін людьми, товарами й знаннями вздовж шляху Via regia”, 2015 і “Біженці та мігранти як виклик для суспільства”, 2016. У них взяли участь студенти, аспіранти та викладачі кафедри економічної та соціальної географії.

Німецький гість ознайомив присутніх із системою вищих шкіл Німеччини та місце у них географічної науки. Було зроблено акцент на суспільній географії та сучасними трендами її розвитку у Німеччині. Також Ніколай Тойфель розповів про свій університет та Інститут географії, у якому він навчається. А також презентував дослідження Бременського університету про українську освітню систему, та погляд на неї з боку Німеччини.

Наостанок, було презентовано п’ять різноманітних установ та організацій, які пропонують програми обміну та отримання стипендій для навчання в Німеччині українських студентів, аспірантів, викладачів та інших науковців. “Будьте допитливими! Будьте вимогливими! Ніколи не здавайтесь! Робіть те, що Вам найбільше до вподоби!” – такими словами гість з Байройтського університету завершив свій виступ. Після чого, студенти та викладачі мали змогу поспілкуватись та поставити свої запитання Н. Тойфелю.

На завершення заходу, до присутніх звернулась аспірантка кафедри економічної та соціальної географії Ярошевич Мар’яна, яка нещодавно повернулась із річного навчання в університеті Єни (Тюринґія, Німеччина). Мар’яна поділилась своїм досвідом навчання у Німеччині та закликала студентів бути мобільнішими, використовувати можливості студентських програм закордоном і в Німеччині зокрема.

P. S. Надаємо презентацію Ніколая Тойфеля для усіх, хто не мав змоги відвідати захід.